U Kaštánků - restaurace a pension

Jednorázové akce po telefonické domluvě i mimo otevírací dobu.

Tel.: 731479715

E-mail: ukastanku@seznam.cz

Opět otevřeno !!!

Pátek 11 - 22hod.

Sobota 11 - 22hod.

Neděle 11 - 20hod.


Penzion funguje beze změny.

Zveme Vás do naší rodinné restaurace a pensionu v Hrušově.

Hrušov je část obce Hrusice, rodné vsi spisovatele a malíře Josefa Lady, kde také najdete Ladovo muzeum nebo krásný hrusický kostel.

Do centra Prahy je to od nás autem cca 20 minut nebo do Senohrab na vlak je to pěšky pět až deset minut, podle Vaší aktuální kondice. :o)

Můžete od nás realizovat cyklovýlety, pěší turistické výlety nebo výlety autem. Krásným zážitkem může být například pěší či cyklistický výlet na zříceninu Hláska a na Baštírnu u řeky Sázavy, kde se můžete občerstvit a vykoupat v řece, návštěva Ondřejovské hvězdárny nebo zámku Konopiště u Benešova.

Rybáři si zde mohou přijít na své muškařením na potoku Mnichovka, rybařením na Sázavě či využít soukromých revírů v Mirošovicích, Zaječicích a dalších lokalitách.

Návštěvníkům tento region s romantickou kopcovitou krajinou nabízí řadu kulturních, historických a přírodních zajímavostí. Dovedou Vás k nim početné turistické trasy a cyklotrasy, v celkové délce 140 km.

Wifi free zone

V případě zájmu o ubytování, rezervace a další informace volejte na (+420) 731 479 715 nebo 323 655 496 nebo pište ukastanku@seznam.cz .